Hea osaleja;

Antud küsitlus on koostatud Erasmus+KA220-VET "Digital Farmer" projekti numbriga 2021-1-IT01-KA220-VET-0000033225 raames, mida toetasid Itaalia riiklik agentuur ja Euroopa Komisjon. Saab aru, kas digitaliseerimine põllumajanduses, niisutamine, väetamine, pritsimine, temperatuuri ja niiskuse reguleerimine põllumajanduses toimub arvuti või mobiiltelefoniga juhitava rakendusega. Allpool on küsimused digivahendite kohta põllumajanduses. Nendel küsimustel pole õiget ega valet. Märkige endale sobivad valikud. Keegi ei saa teada, et saadud teave kuulub teile. Saadud teavet kasutatakse digitaalsete põllumajandustehnoloogiate ja -vahendite arendamise projektis. Ära kirjuta oma nime.

Täname teid.

Confidentiality Notice: This is an anonymous survey. Responses to this survey are considered confidential and therefore individual responses will not be released, shared, or published. The survey results will be reported/analyzed in aggregate data sets.
Loobu
This question is required.

Please wait..

Years,Months,Weeks,Days,Hours,Minutes,Seconds
Year,Month,Week,Day,Hour,Minute,Second
Poor,Average,Good,Very Good,Excellent
Cancel this rating!
Please select minimum {0} answer(s).
Please select maximum {0} answer(s).
Selected {0} out of {1}. Select {2} more to continue.
Please enter a unique value for each answer.
Image
Projekt Digital Farmer on loodud vastama põllumajanduse ja toidutootmise sektori vajadustele, mis pärast digitehnoloogiate kasutuselevõttu nii kiiresti muutuvad.

Leia rohkem

Toetus

Järgne meile

Võta meiega ühendust